Spolupráce s týmem Česká spořitelna - Accolade

Spolupráce s týmem Česká spořitelna - Accolade

Začátkem roku 2021 jsme s B of B cars - Jaguar Land Rover Ostrava, začali nově zajišťovat vozový park pro elitní český cyklistický tým pod vedením Radima Kořínka. Vozy Jaguar Land Rover budou také nadále součástí vozového parku našeho dlouholetého ambasadora Jaroslava Kulhavého, který se pro sezónu 2021 stal novýn členem týmu a bude mu dopomáhat k úspěchům na českých i zahraničních závodech. Cyklistický tým Česká spořitelna - Accolade je zaměřený na maratonské MTB závody  a pravidelně se účastní tuzemských závodů Kolo pro život.

"Být součástí a sponzorem cyklistického týmu nám nabídl jak Jaroslav Kulhavý, tak také týmový manažer Radim Kořínek, který je ostravským zástupcem značky Specialized.  Jelikož  nás s oběma pány pojí dlouhodobé individuální obchodní a marketingové partnerství, rozhodli jsme se na další 3 roky podpořit celý cyklistický tým, což skvěle zapadá nejen do našeho marketingového konceptu, ale také doplňuje naše zavedené partnerství s největším českým etapovým závodem v silniční cyklistice Czech Tour, " říká Ing. David Kiša, jednatel B of B cars. "Pro naše klienty a obchodní partnery tak můžeme nyní nabídnout nejen skvělé cyklistické zážitky na silnicích, ale také mimo ně. Stejně tak, jako s vozy Jaguar a Land Rover," doplňuje Ing. David Kiša. 

Přečtete si: Jaroslav Kulhavý a Best of British Cars novými členy týmu ČS - Accolade

Fotogalerie - tým Česká Spořitelna - Accolade

1613982703jaroslav-kulhavy-radim-korinek-matous-ulman-marek-rauchfluss-ceska-sporitelna-accolade-b-of-b-cars-ostrava.png 1613982727jaroslav-kulhavy-ceska-sporitelna-accolade-b-of-b-cars-ostrava-3.png 1613982703jaroslav-kulhavy-ceska-sporitelna-accolade-b-of-b-cars-ostrava.png 1613982703marek-rauchfluss-ceska-sporitelna-accolade-b-of-b-cars-ostrava.png 1613982703matous-ulman-ceska-sporitelna-accolade-b-of-b-cars-ostrava-2.png 1613982703jaroslav-kulhavy-radim-korinek-matous-ulman-marek-rauchfluss-ceska-sporitelna-accolade-b-of-b-cars-ostrava-2.png

Created by people in Arsyline.cz © 2016 - 2024

Upozornění