B of B Group POP UP STORE v OCFNK


B OF B GROUP otevírá v Karolině svůj první POP UP STORE

Vozy Jaguar, Land Rover a Kia v OC Forum Nová Karolina

B of B Group POP UP STORE je otevřen od 1. února do 29. února, každý den od 9:00 do 21:00.

Image title


Dočasně prázdná obchodní jednotka OC Forum Nová Karolina je již nyn  plná vozů. „Byla to pro nás ideální příležitost v nejlepší možný čas,“  říká jednatel B of B Group Ing. David Kiša.

Do portfolia B of B Group spadají dneš již dvě automobilová dealerství, která mají své sídlo v Ostravě, shodně v městské části Slezská Ostrava.

B of B cars s.r.o. vystavuje v rámci POP UP STORE vozy Jaguar a Land Rover.

AUTO DASPOL s.r.o., které se nově v Ostravě stará o prodej a servis vozů Kia, vystavuje v Karolině právě vozy této vzkvétající korejské automobilky.

„V rámci britských vozů Jaguar a Land Rover můžete ve Forum Karolina spatřit stálice z naší nabídky. Vybrali jsme ty nejdostupnější vozy z naší skladové nabídky, včetně sportovního Jaguar F-Type,“ říká o výběru vozů Patrik Malík, obchodní ředitel B of B cars. Konkrétně na místě najdete modely Jaguar F-Type, F-Pace a E-Pace. Z rodiny Land Rover zde najdete Defender plug-in hybrid, Discovery Sport a Range Rover Evoque.

„Za značku Kia se na místě objeví celá populární rodina Ceed - čili Ceed v krátké a dlouhé verzi, crossover XCeed a sportovně laděné combi Proceed. Dále střední SUV Sportage a také dva plně elektrické modely – EV6 a EV9. Myslím, že u všech tří značek budou všichni příchozí příjemně překvapeni cenou,“ dodává Malík.

B of B Group POP UP STORE je otevřen od 1. února do 29. února, každý den od 9:00 do 21:00. Najdete jej v přízemí obchodního centra, naproti butiku Pandora (v prostorech bývalého obchodu Lindex).

„Na místě bude vždy přítomen jeden z kolegů jednoho či druhého dealerství, takže příchozí, pokud budou chtít, budou obsloužení, jako kdyby přišli na naše prodejny“ dodává Ing. Kiša.

V rámci POP UP STORE se mohou hosté zaregistrovat v soutěži o zapůjčení Kia Sportage na celý týden zdarma.

POP UP STORE v OC Forum Nová Karolina prodloužen do konce února!

Aktuality můžete sledovat na Facebookových událostech:

Image title

Image titleCreated by people in Arsyline.cz © 2016 - 2024

Upozornění