Partnerství s Golf Resort Kaskáda

Image title


Golf Resort Kaskáda patří dlouhodobě mezi nejlepší a nejnavštěvovanější golfové areály v České republice.

Najdete zde nejen 27 jamkové mistrovské hřiště podle návrhu britského architekta Jonathana Gaunta 6 jamkovou akademii, 300 metrů dlouhý driving range a kongresové a wellness centrum. 

Pro hru si vyberte Kamennou, Dřevěnou nebo Železnou devítku, případně jejich kombinace, a můžete si být jistí, že pro vás budou vždy stejně a dokonale připravené. Podle mnoha hráčů, kteří již měli šanci si na Kaskádě zahrát, je z pohledu obtížnosti herně nejsnazší Železná devítka. Kamenná devítka, na které překonáte převýšení 36 metrů, otestuje vaši kondici. Postupnou hrou na Dřevěné devítce se dostanete až k lesu, kde si můžete s chutí a radostí vychutnat klid, pohodu a jedinečný výhled na okolní přírodu. Ale nemyslete si, ani cesta k tomuto výhledu nebude tak jednoduchá, budete na ní muset překonat hodně členitý a ostře chráněný green. Pojmenovaní Kaskáda je prostě výstižné. 

Od letošního roku můžete pro svou hru využít brandovaných Jaguar a Land Rover golfových vozíků a podívat se vystavené vozy B of B cars.

Na všech hřištích mohou naši klienti a partneři využít zvýhodněných hracích fee.

Společně s Golf Resort Čeladná a Golf Mstětice se tak jedná o třetí mistrovské hřiště, které podporujeme.

Image title

Image title


Image title


Image title

Image title

Image title


 

Created by people in Arsyline.cz © 2016 - 2024

Upozornění