Motory Ingenium splňují přísné emisní požadavky

Zákazníci, kteří pořizují vozidla značek Jaguar a Land Rover se vznětovým pohonem si mohou být naprosto jisti: jejich vůz plně vyhovuje veškerým platným předpisů EU v oblasti emisí. Do našich vozidel se zabudovává nejmodernější technika, která ke splnění cílů a dodržení kvality vzduchu a požadavků na emise CO2 reguluje emise znečišťujících látek. 

Značky Jaguar a Land Rover cítí povinnost používat u zážehových i vznětových jednotek ty nejnovější a nejpokrokovější technologie.


Důležitá fakta:

- nejnovější vznětové motory dle normy EU6 značek Jaguar a Land Rover patří k nejčistším na světě. Jejich emise znečišťujících látek (NOx, PM, PN) jsou srovnatelné s protějšky na straně zážehových jednotek, ale svými emisemi CO2 leží o 20 až 25 % níže.

všechna vozidla Jaguar a Land Rover jsou od září 2015 vybavována pokrokovou selektivní katalytickou  redukcí (SCR) pro následné ošetření výfukových plynů (roztok Diesel Exhaust Fluid, DEF, všeobecně známý jako AdBlue). Výsledkem je další snížení emisí látek NOx.

- vysoce účinné filtry pevných částic (DPF) zachytávají 99,9 % veškerých velmi jemných prachových částic.

míra, v jaké se značkám Jaguar a Land Rover podařilo snížit průměrné emise CO2 od roku 2005, předčí výsledky jakéhokoli jiného výrobce vozidel.


Created by people in Arsyline.cz © 2016 - 2020

Tyto internetové stránky používají soubory cookie Více informací zde.

Souhlasím
Upozornění