Jaguar F-PACE nejlepším a nejkrásnějším autem roku 2017

Jaguar F-PACE nejlepším a nejkrásnějším autem světa roku 2017  

  • F-PACE získal dva vítězné tituly na World Car Awards 2017.
  • První výkonné SUV od Jaguaru získalo ocenění World Car of the Year 2017 a World Car Design of the Year 2017.
  • F-PACE je historicky nejrychleji prodávaným modelem Jaguaru celosvětově.
  • Jaguar je nejrychleji rostoucí automobilovou značkou v Evropě.

 Jaguar F-PACE je oficiálně nejlepším a nejkrásnějším autem na světě díky dvojitému úspěchu na World Car Awards 2017, kde získal tituly World Car Awards 2017 a World Car Design of the Year 2017.

Výkonné SUV je nejrychleji prodávaným modelem, který kdy Jaguar vyrobil, a je teprve druhým vozidlem, jemuž se podařilo získat dva tituly na World Car Awards za posledních třináct let. Pro získání těchto dvou cen musel F-PACE porazit konkurenci v hlasování 75 významných motoristických novinářů z 24 zemí.

"F-PACE byl navržen a designován jako výkonné SUV s výjimečnou dynamikou, každodenním využitím a troufalým designem. Toto ocenění jen potvrzuje talent a skvělou práci našich týmů, které vytvořily nejpraktičtější sportovní auto světa a nejrychleji prodávaný vůz z portfolia Jaguar,” řekl Dr Ralf Speth, CEO společnosti Jaguar Land Rover.

Toto ocenění je prvním celkovým úspěchem na World Car Awards pro Jaguar. V loňském roce se mezi finalisty titulu World Car Design of the Year probojoval model XE. Nyní se titulem World Car of the Year 2017 pyšní model F-PACE, který ve finále porazil Audi Q5 a Volkswagen Tiguan. K výhře titulu World Car Design 2017 musel F-PACE ve finální trojici porazit Mercedes-Benz S-Class Cabriolet a Toyotu C-HR.

“F-PACE je naše první SUV, které si ale drží charakter tak typický pro Jaguar. Ocenění World Car of the Year 2017 jen potvrzuje správnost našeho rozhodnutí přinést náš jedinečný design a dynamické kvality do nového sektoru na trhu,” uvedl Ian Callum, Director of Design pro Jaguar.


Created by people in Arsyline.cz © 2016 - 2020

Tyto internetové stránky používají soubory cookie Více informací zde.

Souhlasím
Upozornění