Defender - edice k výročí 75 let


NA POČEST 75. VÝROČÍ VYDÁVÁ LAND ROVER
LIMITOVANOU EDICI DEFENDER

Image title

Sestavte si výroční edici Defender 75 v online konfigurátoru: https://bit.ly/3ReZJHe

Pro získání více informací můžete kontaktovat jednoho z našich obchodních manažerů nebo napiště na emailovou adresu prodej@bofb.cz.

Kompletní tisková zpráva ke stažení: Na počest 75. výročí vydává Land Rover Limitovanou edici Defender.pdf

  • Exkluzivní přírůstek: Defender připomíná 75 let značky Land Rover novou limitovanou edicí Defender75th Limited Edition  
  • Detaily odkazující na historii: Barva Grasmere Green se objevuje na karoserii i v interiéru s jedinečnou grafikou 75 Years – k dispozici v provedení karoserie 90 a 110
  • Neustále inovující: Defender je vybaven nejnovějšími technologiemi, včetně systému 3D Surround Camera, Matrix LED světlometů a konfigurovatelného systému Terrain Response 
  • Elektrifikovaný výkon: Defender 75th Limited Edition je kromě verzí P400 a D300 s pokročilou mild hybridní technikou k dispozici i v provedení P400e Plug-in Hybrid
  • Cena nového Defenderu 75th Limited Edition začíná na 2 868 980 Kč vč. DPH za verzi 90 a 2 952 049 Kč vč. DPH za verzi 110


Defender 75th Limited Edition je k dispozici v provedení karoserie 90 nebo 110 a má exkluzivní designový motiv exteriéru s jedinečnými detaily, který podtrhuje ikonická barva Grasmere Green doplněná povrchovou úpravou kol a interiéru.

Na karoserii nové generace Defenderu je poprvé použita barva Grasmere Green, odstín vyhrazený výhradně pro 75th Limited Edition, a kola o velikosti 20“ z lehké slitiny, rovněž v barvě Grasmere Green se shodnými kryty středů kol. Vylepšený vzhled karoserie doplňuje jedinečná grafika 75 Years, nárazníky Ceres Silver a tmavá okna Privacy Glass.

Podobným způsobem byl upraven odolný a všestranný interiér Defenderu: Cross Car Beam je vyveden v kartáčované práškové barvě Grasmere Green a na koncích Cross Car Beam jsou laserem gravírované detaily. Sedadla jsou potažena materiálem Resist Ebony a „hokejka“ na středové konzole je z materiálu Robustec, nejodolnějšího materiálu, který je v Defenderu k dispozici.

Stuart Frith, hlavní inženýr životního cyklu Defenderu, řekl:„Od představení nového Defenderu si jej zákazníci po celém světě zamilovali a poptávka po něm je stále vysoká. Tato nová limitovaná edice svým barevným provedením a detaily zachycuje ducha uplynulých 75 let a spojuje je s novými inovativními technologiemi, jako je plug-in hybridní pohonná jednotka, konfigurovatelný systém Terrain Response, vzdálená aktualizace softwaru a bezkonkurenční schopnosti v jakémkoli terénu.“

Limitovaná edice vychází z vyššího stupně výbavy HSE s bohatou standardní výbavou. Technika obsahuje systém 3D Surround Camera, konfigurovatelný systém Terrain Response, audiosystém Meridian, hlavní světlomety Matrix LED, informační a zábavní systém Pivi Pro s 11,4“ displejem, Head-Up displej a bezdrátovou nabíječku mobilních zařízení.

Všechny Defendery 75th Limited Edition jsou vybaveny stahovací látkovou střechou. Vynikající komfort zajišťují vyhřívaná sedadla řidiče a spolujezdce s elektrickým ovládáním, nastavitelná ve 14 směrech a s pamětí, vyhřívaný volant a třízónová klimatizace. Na přání lze přidat elektricky ovládané tažné zařízení a celoroční pneumatiky pro zlepšení schopností na jakémkoli povrchu.

Nabídka pohonných jednotek obsahuje efektivní plug-in hybrid (PHEV) P400e u provedení 110 a dále zážehové a vznětové motory Ingenium pro P400 a D300*, které využívají mild hybridní techniku (MHEV) pro optimalizaci výkonu a úsporu paliva díky využití energie, která je obvykle ztracena při zpomalování a brzdění.

Jedinečnost této limitované edice zaručuje, že se stane vysoce sběratelským provedením Defenderu. Odhalena bude společně s novou kolekcí Land Rover lifestyle oslavující tento historický okamžik.

Kolekce Lifestyle má stejnou barvu Grasmere Green a patří do ní ucelená řada produktů včetně jedinečných minimalistických hodinek se dvěma řemínky, funkčního batohu a oblečení s jedinečnou grafikou a detaily 75 Years.

Land Rover se zrodil uvedením na trh jediného vozu. Dnes je Land Rover rodina vozů SUV důkazem průkopnického ducha inovací, který charakterizuje tuto značku již více než sedm desetiletí. Modely Defender, Discovery a Range Rover poskytují bezkonkurenční schopnosti, všestrannost a luxus, který tvoří základ pro dalších 75 let úspěch.

Sestavte si výroční edici Defender 75 v online konfigurátoru: https://bit.ly/3ReZJHe

Pro získání více informací můžete kontaktovat jednoho z našich obchodních manažerů nebo napiště na emailovou adresu prodej@bofb.cz.

Kompletní tisková zpráva ke stažení: Na počest 75. výročí vydává Land Rover Limitovanou edici Defender.pdf

Image title
Defender - edice k výročí 75 let

1664267252defender-edice-75-let-b-of-b-cars-ostrava-land-rover-2.jpg 1664267281defender-edice-75-let-b-of-b-cars-ostrava-land-rover.jpg 1664267263defender-edice-75-let-b-of-b-cars-ostrava-land-rover-4.jpg 1664267263defender-edice-75-let-b-of-b-cars-ostrava-land-rover-7.jpg 1664267281defender-edice-75-let-b-of-b-cars-ostrava-land-rover-6.jpg 1664267281defender-edice-75-let-b-of-b-cars-ostrava-land-rover-8.jpg 1664267303defender-edice-75-let-b-of-b-cars-ostrava-land-rover-5.jpg 1664267303defender-edice-75-let-b-of-b-cars-ostrava-land-rover-3.jpg

Created by people in Arsyline.cz © 2016 - 2024

Upozornění