Předány první dary pro seniory - 10 let B of B cars

OSLAVA 10 LET PŘINESLA DARY PRO SENIORY

Tisková zpráva ke stažení: TZ_OslavaVyneslaDaryProSeniory_BofBcars_NadaceKrasaPomoci_Adra.pdf

V rámci oslavy deseti let na českém trhu jsme uspořádali velkolepý večer. Charitativní tombola vynesla 700 000 Kč, které pomůžou jak seniorům v domově pro seniory, tak těm, kteří bydlí doma. 

Slavnostního předání dvou darů v celkové hodnotě 460 000 Kč se zúčastnila Taťána Gregor Brzobohatá, předsedkyně správní rady Nadace Krása pomoci, ředitelka Nadace Krása pomoci Mgr. Michaela Stachová, vedoucí dobrovolnického centra Adra Ostrava Ing. Dagmar Hoferková, jednatel naší společnosti Ing. David Kiša a ředitel domova pro seniory Ing. Radek Baran,

V ostravském Gongu se na konci října 2019 sešlo 1 400 hostů, aby oslavili desáté narozeniny společnosti B of B cars – Jaguar Land Rover Ostrava. V rámci programu jsme připravili také tombolu s velmi hodnotnými dary přesahující hodnotu půl milionu korun. Výtěžek z tomboly byl určen na pomoc seniorům. A částka, která se podařila během večera vybrat, předčila očekávání všech. Výsledná suma činila 637 900 Kč, na kulatých 700 000 Kč dorovnala naše společnosti.

„Moc si vážíme toho, jak štědří naši partneři a zákazníci byli. A to nejen při kupování tombolových lístků, ale také při samotném chystání charitativní tomboly – opravdu krásné dary jsme získali od více než 50 firem i jednotlivců a i díky tomu se podařilo vybrat opravdu skvělá částka“ říká Ing. David Kiša, jednatel společnosti B of B cars.

Dlouholetými charitativními partnery B of B cars jsou Nadace Krása pomoci a Dobrovolnické centrum Adra Ostrava. Společně vybrali nejlepší využití pro vybrané prostředky. Za část prostředků ve výši 460 000 Kč společnost pořídila nové přístroje pro klienty Domova pro seniory Slunečnice Ostrava. Ti tak od začátku tohoto roku mohou využívat nové relaxační terapeutické lůžko a také pohybový přístroj MOTOmed. Pohybová terapie MOTOmed byla vyvinuta pro osoby s omezenou pohyblivostí a doplňuje fyzioterapeutická, ergoterapeutická a sportovní terapeutická opatření. Relaxační lůžko zase umožní klientům zklidnit se při jemné masáži a poslechu hudby.

Další část prostředků je určena na pořízení rikši pro seniory, díky které se ven dostanou i senioři, kteří jsou imobilní. Ta by měla do ostravských ulic vyjet na jaře.

„Jsme moc rádi, že je B of B cars naším dlouholetým partnerem a má stejné hodnoty jako my. I když se v naší práci soustředíme na domácí péči o seniory, vidíme, že je nutné zkvalitňovat služby také v domovech pro seniory, aby se tam jejich obyvatelé cítili dobře. Věřím, že oba přístroje, které dnes oficiálně Slunečnici předáváme, významně zlepší místním seniorům život,“ říká Taťána Gregor Brzobohatá, zakladatelka Nadace Krása pomoci. Nadace se zaměřuje na pomoc seniorům, kteří chtějí zůstat v domácím prostředí, ale potřebují služby, které jim důstojný život doma umožní.

Fotogalerie - předání darů z charitativní tomboly

1583410286b-of-b-cars-10-let-tombola-pradani-daru-kucharova-brzobohata-krasa-pomoci-david-kisa-dagmar-hoferkovi-michaela-stachova-domov-slunecnice-4.jpg 1583410286b-of-b-cars-10-let-tombola-pradani-daru-kucharova-brzobohata-krasa-pomoci-david-kisa-dagmar-hoferkovi-michaela-stachova-domov-slunecnice-1.jpg 1583410286b-of-b-cars-10-let-tombola-pradani-daru-kucharova-brzobohata-krasa-pomoci-david-kisa-dagmar-hoferkovi-michaela-stachova-domov-slunecnice-2.jpg 1583410286b-of-b-cars-10-let-tombola-pradani-daru-kucharova-brzobohata-krasa-pomoci-david-kisa-dagmar-hoferkovi-michaela-stachova-domov-slunecnice-3.jpg

Created by people in Arsyline.cz © 2016 - 2024

Upozornění