Nový Range Rover Sport

„Nový Range Rover Sport nabízí podmanivou vyváženost dynamických schopností, komfortu cestujících a účinnosti. Uvedení naší vyspělé plug-in hybridní pohonné jednotky je klíčovým okamžikem v historii našeho výkonného SUV,“ říká Nick Collins, ředitel programu vozidel, Jaguar Land Rover.


K výrazným změnám nedošlo pouze pod kapotou. Byl vylepšen také exteriér, který se pyšní harmonickým a moderním designem. Range Rover Sport tak vypadá ještě dynamičtěji, aniž by změnil svůj charakter.


V přední části vozu je atraktivního nového designu dosaženo inteligentními pixelovými laserovými LED světlomety, mezi kterými se nachází upravená maska chladiče. Předek je doplněn novým nárazníkem s agresivnějším profilem. Nová PHEV verze nabízí také přístup k 7kW palubní nabíječce ukryté za znakem Land Rover vpravo od masky chladiče.


Vnitřku kabiny vévodí nový infotainment systém Touch Pro Duo, kterému jeho vývojáři říkají „Blade“. Je to supermoderní a nejvyspělejší systém, jaký kdy společnost Jaguar Land Rover vyrobila. Srdce minimalistické kabiny tvoří dvě 10" dotykové obrazovky s vysokým rozlišením, které spojují futuristické, elegantní prostředí s intuitivním, podmanivým rozhraním a bezkonkurenčními funkcemi.


Konektivita ve voze je vylepšena až 14 dobíjecími body, včetně domácí elektrické zásuvky pro dobíjení notebooků a dalších zařízení. Náramek Jaguar Land Rover Activity Key obohacuje model Range Rover Sport o nové úrovně praktičnosti, protože zákazníkům umožňuje zamykat a odemykat vozidlo, aniž by s sebou museli nosit hlavní klíč – ideální pro outdoorová dobrodružství.


Nový Range Rover Sport se může pochlubit dalšími technologiemi, které nabízí větší komfort a praktičnost:

 • Sluneční clona ovládaná gesty se otevírá a zavírá prostřednictvím vyspělého systému ovládání gesty, který snímá pohyby ruky cestujícího. K otevření sluneční clony stačí jediný pohyb směrem dozadu před zpětným zrcátkem, pohybem dopředu ji pak jednoduše zavřete.
 • Advanced Tow Assist se stará o náročné protiřízení požadované k přesnému navádění přívěsů při couvání. Řidič může jednoduše navést přívěs do požadovaného místa pomocí otočného voliče systému Terrain Response 2.
 • Pixelové laserové LED světlomety zaručují větší jas a inteligentně zaslepují oblasti LED diod, aby nedocházelo k oslnění protijedoucích řidičů.
 • Novinkám napříč celou modelovou řadou Range Roveru Sport vévodí nový Plug-In Hybrid (PHEV), kombinující pohon poskytovaný elektrickým a zážehovým motorem pro dosažení udržitelného výkonu:
 • Celkový výkon / točivý moment: 404 k (297 kW) / 640 Nm
 • Kombinovaná spotřeba paliva podle cyklu NEDC: 2,8 l/100 km
 • Kombinované emise CO2 podle cyklu NEDC: 64 g/km
 • Dojezd na elektrický pohon: 51 km
 • Doba rychlého nabíjení: 2 hodiny 45 minut
 • Nejnovější technologie usnadňující překonání všech životních překážek, včetně infotainment systému Touch Pro Duo, který se stane vaším digitálním sluhou s dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením
 • Zákazníci si mohou kromě nového plug-in hybridního modelu vybrat z ekologických zážehových a vznětových čtyřválců a motorů V6 a V8
 • Nová vlajková loď Range Rover Sport SVR s výkonem 575 k zvládne zrychlení 0–100 km/h za pouhé 4,5 s
 • Design exteriéru modelu Range Rover Sport byl vylepšen, aby umocňoval jeho dynamický charakter
 • Již nyní jej můžete objednat u prodejců Land Rover, cena začíná na 1 769 020,- Kč.


Zákazníkům hledajícím dokonalé výkonné SUV udělá radost nová silná verze SVR, díky které Range Rover Sport proniká na nové území. Výkon byl zvýšen na 575 k, což zaručuje zrychlení 0–100 km/h za 4,5 s. Nové SUV je díky odvážným úpravám designu a většímu využití konstrukce z uhlíkových vláken ještě dramatičtější, rychlejší a agilnější než dosud.


Nový Range Rover Sport byl navržen a zkonstruován společností Jaguar Land Rover ve Velké Británii a vyrábět se bude v továrně v Solihullu. Objednat si jej můžete již nyní a první vozy budou zákazníkům doručeny na konci roku 2017v závilosti na trhu.


Fotogalerie - Nový Range Rover Sport

1507189644rrs-lenkrad-mit-capa-elem.jpg 1507189644rrs-matrix-led.jpg 1507189644rrs-svr-carbon.jpg 1507189644rrs1.jpg 1507189644rrs2.jpg 1507189645rrs-pixel-led.jpg 1507189664rrs-hybrid-ladekabel-serie.jpg 1507189664rrs-rear-seat-entertainment.jpg 1507189664rrs-semi.jpg

Created by people in Arsyline.cz © 2016 - 2020

Tyto internetové stránky používají soubory cookie Více informací zde.

Souhlasím
Upozornění