Máme nejlepšího mechanika v Česku

B OF B CARS MÁ NEJLEPŠÍHO MECHANIKA V ČESKU


Naše společnost B of B cars – Jaguar Land Rover Ostrava se může pochlubit opravdovým unikátem. V rámci republikové soutěže mezi autorizovanými servisy legendárních britských značek, ve které jsou hodnoceny dovednosti, technické znalosti a zručnost servisních pracovníků, se náš mechanik Tomáš Ferčák umístil na prvním místě a úspěšně se také účastnil celosvětové soutěže mechaniků v Anglii.

Image title

Soutěž Everyday Legend, tedy hrdina každého dne, pořádá výrobce vozů Jaguar Land Rover již řadu let. Z jednotlivých vybraných zemí jsou přísnými testy vybírání ti nejlepší z nejlepších servisních techniků a mechaniků, kteří projdou následně tvrdým technickým testem ve školícím středisku. Mimo jiné musí na vybraném voze v přesně daném časovém úseku najít 5 chyb, diagnostikovat a opravit je. Jedná se například o řízené chyby v motoru či elektroinstalaci. To vše navíc za přísných procesních standardů Jaguar Land Rover a navíc v anglickém jazyce.

Image title

„Tato soutěž je prestižní záležitostí pro každého dealera. Tomáš u nás pracuje již 13 let a pro Jaguar Land Rover ještě o chlup déle. Je tedy velice zkušený a jeho odbornost a přístup k práci jsou výjimečné,“ řekl o úspěchu pro celou společnost B of B cars její jednatel Ing. David Kiša.

„Do školení a zvyšování odbornosti našich servisních techniků a mechaniků investujeme každoročně hrubě přes půl milionu korun. Jsem pyšný, že se tato částka projevuje jak v kvalitě pro koncového zákazníka, tak i v rámci dalších hodnocení, jako je tato soutěž. Máme nejlepšího mechanika v Česku a jsme na to velmi hrdi,“ dodává Ing. Kiša.

Image title
Zleva Ing. David Kiša, jednatel a majitel společnosti B of B cars, uprostřed mechanik Tomáš Ferčák a vedoucí servisní dílny Marek Šmídl. Společně s dalšími členy týmu interních zaměstnanců vybudovali v B of B cars svůj vlastní závodní tým, se kterým se účastní vytrvalostních závodů v České republice i nejbližším okolí také jako závodní jezdci.
Foto z testovacího dne v areálu Tatra Kopřivnice – Vladimír Pryček / Magazín Patriot

Created by people in Arsyline.cz © 2016 - 2024

Upozornění